Lesrooster

Lesrooster seizoen 2020 – 2021
Lokatie Dag Tijd Leiding Les Groep Leeftijd
.
Gouverneurslaan Di 17.00-18.00 Martin Pater Turnen Jongens 6 t/m 9
Di 18.00-19.00 Martin Pater Turnen Jongens 9 t/m 12
Di 19.00-20.00 Martin Pater Turnen Jongens 13+
Vrij 16.00-17.00 Martin Pater Turnen Jongens 6 t/m 12
Vrij 17.00-18.00 Martin Pater Gymnastiek/turnen Meisjes 6 t/m 9
Vrij 18.00-19.00 Martin Pater Gymnastiek/turnen Meisjes 9 t/m 12
Vrij 19.00-20.30 Martin Pater Turnen Jongens 6 t/m 12
Vrij 20.30-22.00 Martin Pater Turnen Jongens/Heren Vanaf 12
Za 13.00-17.00 Martin Pater Turnen Jongens Alle
.
Veenendaal Oost Do 16.00-17.00 Sandra Schoeman Gymnastiek Kleuters 6 t/m 7 jaar
Do 17.00-18.00 Sandra Schoeman Gymnastiek Meisjes 8 en 9 jaar
Do 18.00-19.00 Sandra Schoeman Gymnastiek Meisjes 10+
.
Zoete Inval Ma 18.30-20.00 Nathalie/ Lotte Turnen selectie Selectie
Di 16.00-17.00 Madonna v Ravenswaaij Gymnastiek Kleuters 3  t/m 6
Di 17.00-18.00 Madonna v Ravenswaaij Gymnastiek Meisjes 7  t/m 9
Di 19.00-20.00 Madonna v Ravenswaaij Gymnastiek Dames Sen. Alle
Di 20.00-21.00 Madonna v Ravenswaaij Gymnastiek Dames Sen. Alle
Wo 17:00-19.30 Annelies/Lotte Turnen selectie Pre-selectie/instap
Wo 18.30-20.00 Nathalie/Lotte Turnen selectie Selectie
Do 17.00-18.00 Daniël / Samuel Free-running Meisjes/jongens beginners
Do 18.00-19.00 Daniël / Samuel Free-running Meisjes/jongens gevorderden
Do 19.00-20.00 Daniël / Samuel Free-running Meisjes/jongens 10+
Vrij 15.45-16.45 Madonna v Ravenswaaij Gymnastiek Kleuters 3      t/m  6
Vrij 16.45-17.45 Madonna v Ravenswaaij Gymnastiek Meisjes 7      t/m  9
Vrij 17.45-18.45 Madonna v Ravenswaaij Gymnastiek Meisjes 10 plus
Vrij 18.45-19.45 Madonna v Ravenswaaij Gymnastiek Meisjes 12 plus
.
Zuiderkruis Di 18.45-19.45 Jolanda van Hoeflaken Steps Dames Alle
Di 19.45-20.45 Jolanda van Hoeflaken Steps Dames Alle
Goudmos Wo 18.30-19.30 Kristel Baars Keep fit 50+ Dames 50+
Wo 19.30-20.30 Kristel Baars Bodyshape Dames Alle
.
t Kofschip Vrij 20.30-22.00 Volleybal Heren Alle
.
18-nov-20